Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Четвер
04 Червня
мін. +10°
макс. +20°
ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ЧЕРГОВОЇ ТРИДЦЯТЬ ШОСТОЇ СЕСІЇ ВИШГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 

Сьогодні, 14 березня 2019 року, відбулась чергова сесія Вишгородської районної ради VII скликання.
Засідання пройшло під головуванням очільника ради Ростислава Кириченка. 
В роботі засідання взяли участь голова Вишгородської районної державної адміністрації Вячеслав Савенок, заступник голови Вишгородської районної ради Марина Ганіцька, депутатський корпус, начальники управлінь, відділів та служб Вишгородського району, голови сільських рад, представники ЗМІ та громадськість.


На початку сесії керівництво районної влади привітали команду Вишгородської районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з гандболу з І місцем в Чемпіонаті України з гандболу на приз клубу «Стрімкий м’яч» серед юнаків 2006 року народження та вручили почесну грамоту Вишгородської районної ради та Вишгородської районної державної адміністрації. 
На порядок денний було винесено 24 питання, які були детально опрацьовані попередньо на засіданнях постійних комісіях та колегії районної ради.

На черговій тридцять шостій сесії Вишгородської районної ради прозвітувався голова Вишгородської районної державної адміністрації Вячеслав Савенок про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Вишгородського району за 2018 рік.
Депутати заслухали звіт начальника управління фінансів Вишгородської районної державної адміністрації Тетяни Єреми «Про виконання районного бюджету Вишгородського району за 2018 рік».
З розглянутих питань порядку денного сесією прийнято відповідні рішення.