Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Вівторок
27 Вересня
мін. +11°
макс. +15°
Новини громад: На сміттєзвалище Вишгородського РКП «Комунальник» намагалися завезти отруйні відходи

07.06.2021 року, завдяки злагодженій роботі працівників ВРКП «Комунальник» та правоохоронних органів була зупинена спроба завезення на територію сміттєзвалища у Нових Петрівцях небезпечних отрутохімікатів.

Як інформується на сторінці РКП «Комунальник» у Фейсбук, особу, яка намагалась захоронити отрутохімікати на полігоні «Комунальника», заарештовано в порядку ст. 208 КПК України. Ведеться слідство.

Разом з тим, у публікації наголошується, що останнім часом на сторінці громадської організації «Сила Громад України» та на інших ресурсах публікується неправдива інформація стосовно діяльності ВРКП «Комунальник», що жодним чином не сприяє стабілізації ситуації зі сміттєзвалищем, а навпаки, загострює її, спонукає до громадського протистояння діяльності полігону твердих побутових відходів.

Коментуючи публікації, виконуючий обов’язки директора Вишгородського РКП «Комунальник» Дмитро Василевський наголошує, що подібна практика не відповідає заявленим ГО лозунгам боротьби за чистоту навколишнього середовища та відстоювання інтересів громади. У той же час, КП відкрите до співпраці у плані забезпечення екологічної безпеки і проведення відповідних рекультиваційних робіт на сміттєзвалищі з тим, щоб воно працювало на інтереси всієї громади і не наносило шкоди навколишньому середовищу. Для цього керівництвом комунального підприємства вже реалізовано ряд заходів – контроль, освітлення, цілодобова охорона, експертний висновок і т.п.