Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Субота
24 Серпня
мін. +17°
макс. +25°
Тридцята річниця виведення військ з Афганістану…

Тридцята річниця виведення військ з Афганістану – важлива подія в житті усіх, хто брав участь у тих боях. Війна в Афганістані тривала більше 9 років. Участь у ній взяли 160 тисяч 375 українських військовослужбовців, 3360 з яких загинули, 72 зникли безвісти, близько 4000 отримали інвалідність.
Цієї суботи у Вишгородському районі відбулися урочистості з нагоди вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
Вшанувати пам’ять тих хто воював на чужій землі прийшли представники районної та міської влади, воїни-інтернаціоналісти, громадськість, ЗМІ.
Заступник голови Вишгородської районної ради Марина Ганицкая  подякувала ветеранам за мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового обов’язку.
Від імені воїнів-інтернаціоналістів виступив голова Вишгородської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Віктор Ткачук. 
Після хвилини мовчання присутні воїни-афганці, представники влади та небайдужі жителі міста поклали квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.