Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Субота
24 Серпня
мін. +17°
макс. +25°
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ВИШГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ РОСТИСЛАВА КИРИЧЕНКА ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ ТА 30-ї РІЧНИЦІ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!
Минуло 30 років з того часу, як останній український воїн залишив землі Афганістану. У тій жахливій війні загинули майже три тисячі синів України. Час не підвладний викреслити з пам’яті героїчні подвиги, приклади вірності військовому обов’язку, що продемонстрували наші земляки, яким довелося нести нелегку військову службу на території інших держав.
Низько схиляю голову перед загиблими, і з вдячністю звертаюсь до героїв сьогодення: висловлюю слова щирої подяки за міцну державницьку позицію, за прагнення ціною власного життя і здоров’я зберегти Україну.
Сьогодні багато воїнів-інтернаціоналістів зі зброєю в руках захищають незалежність і територіальну цілісність нашої держави, передають свій бойовий досвід новому поколінню захисників України, займаються волонтерством.
Дякую вам за героїзм, мужність, самовідданість, за мирне небо та спокій у наших домівках!

 З повагою
голова Вишгородської районної ради                                                               Ростислав Кириченко