Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Субота
24 Серпня
мін. +17°
макс. +25°
ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ ТРИДЦЯТЬ П’ЯТОЇ СЕСІЇ ВИШГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ

Сьогодні, 14 лютого 2019 року, відбулась позачергова сесія Вишгородської районної ради VII скликання.
Засідання пройшло під головуванням очільника ради Ростислава Кириченка. В роботі засідання взяли участь голова Вишгородської районної державної адміністрації Вячеслав Савенок, заступник голови Вишгородської районної ради Марина Ганіцька, депутатський корпус, начальники управлінь, відділів та служб Вишгородського району, голови сільських рад, представники ЗМІ та громадськість.
На тридцять п’ятій позачерговій сесії Вишгородської районної ради були прийняті рішення:
– Про затвердження районної Програми фінансової підтримки органів виконавчої влади у Вишгородському районі на 2019 рік.
– Про затвердження Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату у Вишгородському районі на 2019 – 2023 роки.
– Про затвердження районної Програми підтримки управління соціального захисту населення Вишгородської райдержадміністрації на 2019 рік.
– Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 № 532-34-VІІ «Про затвердження Програми розвитку комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вишгородської районної ради на 2019-2021 роки».
– Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 № 534-34-VІІ «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Вишгородського району на 2019 рік».
– Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 № 542-34-VІІ «Про районний бюджет Вишгородського району на 2019 рік».

Також голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко та голова Вишгородської райдержадміністрації Вячеслав Савенок вручили подяку Вишгородської районної ради та Вишгородської районної державної адміністрації колективу Вишгородського РВ ГУ ДСНС України у Київській області за плідну співпрацю з органами районної влади, активну участь у забезпеченні пожежної безпеки та сприяння підвищенню рівня захисту населення від пожеж і надзвичайних ситуацій Вишгородського району.