Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Субота
24 Серпня
мін. +17°
макс. +25°
Налагодження ділових контактів, а також розвитку зв’язків Вишгородської районної ради з іншими районами іноземних країн
З метою налагодження ділових контактів, а також розвитку зв’язків Вишгородської районної ради з іншими районами іноземних країн, для більш повного розкриття економічного, науково-технічного та культурного потенціалу, 7 грудня  2018 року в місті Варена, Литва, в присутності Варенського міського голови Алгіс Кашета та голови Вишгородської районної ради Ростислава Кириченка відбулось урочисте підписання Протоколу про підтримку створення співробітництва та дружніх взає’мовідносин муніцепальності Варенського району в Литві та Вишгородського району в Україні.
Голова Вишгородської районної ради зазначив, що це історичний момент, коли Вишгородський район та Варенський край започатковують співпрацю та дружні стосунки в усіх сферах соціально-економічного розвитку.
Вишгородський район є надзвичайно цікавий для співробітництва з Варенським районом, адже це перша міжрегіональна угода, яка розрахована на здійснення проектів у економічній, соціально-гуманітарній, науковій та культурній сферах і може слугувати прикладом для багатьох інших регіонів.
В рамках візиту делегація від Вишгородської районної ради зустрілась з представниками місцевого самоврядування міст та сіл Варенського району та поспілкувалась на тему децентралізації. Литовські колеги поділились досвідом впровадження даної реформи, яка визнана однією з найвдаліших в Європі. В ході дискусії представники литовської сторони поділилися своїм досвідом реалізації адміністративної реформи і в той же час застерегли українських колег від певних помилок в процесі створення об’єднаних територіальних громад.