Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Четвер
18 Липня
мін. +12°
макс. +21°
Шановні мешканці та гості міста та Вишгородського району!

За ініціативою Вишгородської районної ради 30 листопада 2018 року до Дня боротьби з ВІЛ/СНІД в місті Вишгород, пр. Шевченка, 1 (на площі перед адмінбудівлею, «квадрат») з 10:00-16:00 години працюватиме мобільна амбулаторія, де всі охочі зможуть пройти безкоштовне та анонімне експрес-тестування на ВІЛ. Також можна буде виміряти АТ, ознайомитися з промо-матеріалами, отримати професійну консультацію з будь-яких питань теми ВІЛ/СНІД.

Захід організовує ВБО «Конвіктус Україна» спільно з КЗ «Вишгородська ЦРЛ», БО «100% життя. Київськиї регіон», БО «TBpeople Ukraine», Вишгородською районною організацією Товариство Червоного Хреста. Акція відбудеться за технічної підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я» та проекту РІТСН.
Знати свій статус – це дбайливе відношення до свого здоров’я, це доросла та зважена поведінка. Важливо розуміти, що сьогодні від ВІЛу не вмирають. Зараз ВІЛ – не вирок. При своєчасному виявленні і лікуванні люди з ВІЛ живуть повноцінним і довгим життям: отримують доступну і безкоштовну АРТ-терапію, соціально активні, мають сім’ю і здорових дітей, не розповсюджують вірус далі.

Не будьте байдужими до свого здоров’я! Прийдіть та протестуйтесь!