Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Четвер
18 Липня
мін. +12°
макс. +21°
ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИЖКУ

«Книга – це джерело освіти, знання і якщо збагачення, то збагачення культурного і душевного». Максим Рильський

З давніх-давен скарбницею духовного багатства, що поєднує минуле, сучасне і майбутнє, є книга. Читання завжди було одним із найпоширеніших видів дозвілля. Хоча наразі книгу все частіше замінюють електронні пристрої – телефони, планшети, ноутбуки. Але якщо порівняти читання книги із іншими способами отримання інформації, то воно значно перевершує їх в корисності, адже активізує кілька важливих відділів головного мозку людини, тим самим посилює наш розумовий потенціал.

Підсумовуючи Тиждень української мови та писемності, а також з нагоди Всесвітного дня доброти, Вишгородська районна рада на чолі з головою районної ради Ростиславом Кириченко ініціює флешмоб: “Подаруй бібліотеці книгу!” – це доброчинна акція, що діє у всіх бібліотеках Вишгородського району з 13 листопада 2018 року по 19 листопада 2018 року.

Якщо у Вас вдома є прочитані книги, Ви можете подарувати їм нове життя.
Запрошуємо депутатів, підприємців і просто всіх бажаючих долучитися до благодійного флешмобу «Подаруй бібліотеці книгу!». Можливо, саме Ваша книга стане комусь у пригоді: спонукатиме замислитись, чи дасть пораду, а може просто стане комусь гарним співрозмовником, чи додасть гармонії у житті.

Тим часом, голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко вже розпочав благодійну акцію #подаруйбібліотецікнигу та завітав до Вишгородської центральної районної бібліотеки з прекрасним подарунком для читачів.
Для продовження корисної та доброї справи предаємо естафету #подаруйбібліотецікнигу заступнику голови Вишгородської районної ради Марина Ганицкая, заступнику голови Вишгородської районної державної адміністрації Татьяна Волотовская, депутату Вишгородської районної ради Віталій Дерпак