Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Субота
24 Серпня
мін. +17°
макс. +25°
ВІТАННЯ ГОЛОВИ ВИШГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ РОСТИСЛАВА КИРИЧЕНКА З НАГОДИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА І ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!
Сердечно вітаю вас з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва – всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби Вишгородського району.
Відзначення Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва – це визнання ролі української культури в процесі пробудження та формування національної свідомості.
Ваша професія особлива. Ви – працівники клубних установ, бібліотекарі, викладачі спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, фахівці музейної справи – даруєте людям радість, наповнюєте їхні душі світлими почуттями, навчаєте розуміти прекрасне, любити рідний край, пісню і танець свого народу. Без вашої підтримки і розуміння, ініціативності й творчої думки неможливі зміни на краще.
Ваше професійне свято – це ще одна нагода подякувати вам за майстерність, творчість та активну культурно-просвітницьку діяльність. Ваш талант та відданість роботі збагачує і розвиває безцінні скарби національної культури. Саме завдяки вашим мистецьким здобуткам культура Вишгородського району– це наша гордість і незмінне багатство.
Спільне завдання всіх нас – зміцнювати авторитет і престижність нашої культури та утверджувати рідну мову як духовну основу української державності.
Бажаю здоров’я, щедрих творчих здобутків, натхнення та людської вдячності!
Зичу нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів.
Робімо все, кожен на своєму місці, для того, щоб берегти і примножувати те велике надбання, яке принесли наші пращури, яке розвивали і продовжують розвивати чимало наших земляків.
З повагою
голова Вишгородської районної ради
Ростислав Кириченко