Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Четвер
18 Липня
мін. +12°
макс. +21°
“ВІДКРИТИЙ МІКРОФОН” У ВИШГОРОДІ

Поетапне введення медичної реформи та реалізація ряду масштабних нововведень має на меті забезпечити пацієнта якісною та гарантованою медичною допомогою. На даний час багато в чому ефективність впровадження медичної реформи залежить від місцевої влади, але в першу чергу повинно бути повне порозуміння між медиками та пацієнтами. 
30 жовтня 2018 року, за ініціативи голови Вишгородської районної ради Ростислава Кириченка, в приміщені РБК «Енергетик» в м. Вишгород відбулася зустріч представників медичних закладів району з місцевими жителями.
Захід проходив у форматі «відкритого мікрофону” і кожен із присутніх міг поставити хвилюючі питання та отримати вичерпну відповідь від спеціалістів. 
У обговоренні щодо впровадження медичної реформи на місцях взяли участь: головний лікар КЗ «Вишгородська центральна районна лікарня» Іван Клюзко, головний лікар КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Вишгородської районної ради Оксана Морозова, головний лікар Вишгородської філії екстренної медицини комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф» Віктор Павленко.
Під час заходу жителі м. Вишгород мали змогу пройти безкоштовні тести на гепатит В, С та ВІЛ-інфекцію.