Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Четвер
18 Липня
мін. +12°
макс. +21°
ВІДКРИТТЯ МАЙДАНЧИКА ДЛЯ МІНІ-ФУТБОЛУ ЗІ ШТУЧНИМ ПОКРИТТЯМ У СЕЛІ ЛЕБЕДІВКА

29 жовтня відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика в селі Лебедівка Вишгородського району в рамках Державної програми “Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України”.
Участь у заході взяли голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко, голова Вишгородської РДА Вячеслав Савенок, начальник управління фізичної культури та спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв, Лебедівський сільський голова Олександр Тишковець та інші поважні гості. 
Всі вони відзначили важливість будівництва таких майданчиків у різних регіонах Київщини для створення сучасної інфраструктури спортивних об’єктів та подальшого розвитку масового дитячо-юнацького, аматорського футболу, ігрових видів спорту та здорового способу життя в районі, області та Україні.
Треба зауважити, що завдяки співпраці між різними гілками влади, роботі народного депутата України Ярослава Москаленка, губернатора Київської області, колективу Вишгородської РДА та Вишгородської районної ради у Вишгородському районі будується ще три таких стадіони, які невдовзі будуть відкриті.