Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Четвер
06 Травня
мін. +11°
макс. +16°
З Великодніми святами, Вишгородська громадо!

Великдень святкують в усьому світі. Це свято – головний день ​​у році для всіх православних християн. День весняної перемоги над зимою і світла над темрявою, торжества життя, його оновлення і відродження.

В Україні із святом Великодня пов’язано чимало обрядів і традицій, які дійшли до нас  з найдавніших часів практично в незмінному вигляді: хресний хід зі свічками,  радісний спів і взаємні привітання: «Христос воскрес!» – «Воістину воскрес!». А ще – улюблені з дитинства рум’яні паски, крашанки та  писанки і традиція наповнювати свято Світлого Воскресіння  добрими справами.

Від імені депутатського корпусу Вишгородської районної ради та від мене особисто прийміть, шановні друзі, найщиріші вітання зі святом і побажання злагоди, здоров’я і добра!

Нехай непереможний дух надії і любові супроводжуватиме кожного, дає сили та енергію, наснажує на добрі справи заради добробуту кожної родини і процвітання нашої рідної України.

Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших мрій! Христос Воскрес!

Андрій АНІСІМОВ, голова Вишгородської районної ради